Wyszukaj apartamenty:

-
-

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI OBCOWANIA Z NATURĄ

WYJĄTKOWE MIEJSCE I WYJĄTKOWA INWESTYCJA

Sun & Snow Resorts – Mazury to niecodzienna inwestycja, w której kontakt z naturą łączy się z komfortem posiadania własnego apartamentu wraz z możliwością zarabiania na nim. Proponujemy Państwu apartamenty w budynku doskonale wkomponowanym w mazurskie lasy, blisko jeziora, o lekkiej architekturze tworzącej niezwykły klimat.
Według National Geographic Traveler Mazury uznane zostały za jedno z 20 najbardziej atrakcyjnych miejsc na świecie, gdzie warto jest się wybrać w podróż. Link do artykułu

Sun & Snow Resorts – Mazury to budynek mieszkalno-pensjonatowy położony na działce na terenach leśnych Natura 2000 obok jeziora Nidzkiego. Kameralny trzypiętrowy budynek 77 apartamentami o powierzchni od 27 do 58 m². Większość mieszkań posiadać będzie balkony lub ogródki. Z okien rozciągać się będzie kojący widok na las, polanę i łąki. Na terenie inwestycji powstaną również naziemne miejsca parkingowe. Nowoczesny budynek nawiązuje stylistycznie do tradycyjnej zabudowy mazurskiej i harmonijnie komponuje się z otaczającym go krajobrazem. Elewacja, wykończona zostanie częściowo kamieniem łupanym i elementami dekoracyjnymi muru pruskiego.

Projekt z myślą o rodzinach z dziećmi

Sun & Snow Resorts – Mazury to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Projektując inwestycję zadbaliśmy, abyście mogli Państwo wypoczywać i relaksować się z Waszymi najbliższymi. Wzięliśmy pod uwagę urozmaicony program atrakcji na terenie inwestycji jak i w najbliższej okolicy.

ATRAKCJE W OKOLICY

ATRAKCJE NA TERENIE INWESTYCJI